Nabór zakończono.

Opis

Zapraszamy na wyjątkowe bezpłatne zajęcia, które odbędą się we wrocławskim Zoo w najbliższą sobotę. Aby wziąć w nich udział trzeba będzie wstać bardzo wcześnie, ale ten wysiłek na pewno się opłaci. Będziemy pracować w ogrodzie zoologicznym przed jego otwarciem dla zwiedzających i nagrywać głosy zwierząt domagających się śniadania, m. in. spróbujemy nagrać koncert gibonów, głos nosorożców, papug, hipopotamów i innych zwierząt. Nauczymy się rozpoznawać ich głosy i rejestrować dźwięk w terenie. Będziemy pracować z mikrofonami, tyczką i rekorderem. Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 6-13 lat.

Wykonane przez dzieci nagrania zostaną wykorzystane do instalacji interaktywnej autorstwa Kingi Bartniak, która zostanie zaprezentowana w Centrum Technologii Audiowizualnych podczas festiwalu Punto y Raya Junior 2019, https://www.puntoyrayafestival.com/

Uwaga: do Zoo z prowadzącymi zajęcia będą mogli wejść tylko uczestnicy warsztatów, czyli dzieci. Rodzice i opiekunowie proszeni będą o odebranie dzieci przy wejściu służbowym o godz. 9:00

Termin i miejsce

Zajęcia odbędą się we wrocławskim Ogrodzie Zoologicznych (wejście służbowe) w dniu 31 sierpnia (sobota) w godzinach 07:00 – 09:00.

Prowadzący

Szymon Straburzyński

– specjalista ds. udźwiękowienia w Centrum Technologii Audiowizualnych. W dorobku ma liczne realizacje, m. in. słuchowiska radiowe, realizacje dźwięku w filmach, serialach i teatrach telewizji, a także współprace reżyserskie przy fabułach.

Monika Łuszpak – Skiba

– koordynator projektów edukacyjnych w Centrum Technologii Audiowizualnych. Planuje oraz wdraża warsztaty, kursy i projekty przeznaczone dla osób związanych lub zaczynających przygodę z przemysłem filmowym oraz artystycznym.

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

1. Czy wysłanie formularza jest jednoznaczne z przyjęciem na warsztaty?
2. Jakie warunki muszę spełnić, by zostać przyjętą/tym na warsztaty?
3. Czy kolejność nadsyłania zgłoszeń ma znaczenie?
4. Czy mogę aplikować na kolejną edycję warsztatów, jeśli wcześniej nie zostałam/łem przyjęty?
5. Kiedy otrzymam informację o wynikach naboru?
1. Czy wysłanie formularza jest jednoznaczne z przyjęciem na warsztaty?

Wysłanie formularza stanowi zgłoszenie na warsztaty, ale nie jest jednoznaczne z przyjęciem na zajęcia. Po zakończeniu naboru, do wszystkich osób wysyłamy informację o jego wynikach.

2. Jakie warunki muszę spełnić, by zostać przyjętą/tym na warsztaty?

Warunki dla uczestników określone są w opisie warsztatów. Niestety, mamy ograniczoną ilość miejsc i nie możemy przyjąć wszystkich zainteresowanych. Decyzję o przyjęciu na warsztaty podejmują sami prowadzący, którzy starają się stworzyć spójną lub dopełniającą się grupę pod kątem umiejętności i doświadczenia.

3. Czy kolejność nadsyłania zgłoszeń ma znaczenie?

Nie, o przyjęciu na warsztaty nie decyduje data wysłania zgłoszenia, o ile zgłoszenie jest wysłane w terminie.

4. Czy mogę aplikować na kolejną edycję warsztatów, jeśli wcześniej nie zostałam/łem przyjęty?

Tak, oczywiście. Mamy nadzieję, że w naszej ofercie prędzej czy później każdy znajdzie coś dla siebie.

5. Kiedy otrzymam informację o wynikach naboru?

Dzień po zakończeniu naboru staramy się rozesłać wszystkie informacje o jego wynikach. Zdarza się jednak, że ilość chętnych jest znaczna, co nas bardzo cieszy, ale też może opóźnić o 1, maksymalnie 2 dni wysyłkę maili.

Polecane szkolenia:

Menu