Warsztaty Punto y Raya Junior „Alchemia snów – live performance”

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego najpóźniej do dnia 02.10.2019, do godz. 12:59


DANE UCZESTNIKA

Imię i nazwisko

Wiek

Umiejętności i zainteresowania związane z tematyką warsztatów

DANE RODZICA/OPIEKUNA

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

  Przyjmuję do wiadomości, że pracownicy CeTA ponoszą odpowiedzialność za dziecko wyłącznie w trakcie pobytu na zajęciach warsztatowych

Prosimy wpisać następujący kod: captcha

Administratorem danych jest Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wystawowej 1. Dane podane w formularzu służą w celu przeprowadzenia rekrutacji na warsztaty, a w przypadku zakwalifikowania się na warsztat w celu realizacji wszelkich działań związanych z organizacją i przeprowadzeniem warsztatów. Przekazanie danych służących do rekrutacji jest dobrowolne, jednak bez ich podania nie będzie możliwe przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego. W przypadku osób, które zakwalifikują się na warsztaty ich dane przetwarzane są na podstawie uzasadnionego interesu Administratora danych, tj. w celu organizacji i przeprowadzenia warsztatów.
Jeśli wyrazi Pani/Pan na to zgodę, mamy prawo przetwarzać Pani/Pana dane również w procesie przyszłych rekrutacjach na warsztaty, czyli do 12 miesięcy od przekazania danych. W innym przypadku dane będziemy przechowywać przez okres 3 miesięcy po zakończeniu rekrutacji.
Nikomu nie udostępniamy Pani/Pana danych bez Pani/Pana wyraźnej zgody.
Możemy przekazywać Pani/Pana dane wyłącznie osobom upoważnionym przez nas – naszym pracownikom, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki oraz podmiotom przetwarzającym dane w naszym imieniu.

Pełne informacje o danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności


Wyrażam zgodę: (zaznacz wybraną zgodę)
Administratorowi Danych Osobowych na przetwarzanie danych osobowych wskazanych w niniejszym kwestionariuszu w celu przeprowadzenia rekrutacji na warsztaty w CeTA.TakNie


Administratorowi Danych Osobowych na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA i ich przetwarzanie w celu niezbędnym do realizacji przyszłych procesów rekrutacji. TakNie


Administratorowi Danych Osobowych na otrzymywanie informacji o działalności Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA na podany przeze mnie adres e-mail.TakNie

Każda ze zgód może być w każdej chwili odwołana. Wystarczy wysłać wiadomość na adres e-mail: pr@filmstudioceta.pl

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty przygotowujące do Live Pyrformance – występu na żywo dla  dzieci w wieku 10 – 13 lat organizowane w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmów Abstrakcyjnych Punto y Raya Junior 2019 w Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu.

Podczas warsztatów będziemy przygotowywać spektakl pod kierunkiem hiszpańskich artystów A Home in Progress Film .

Chłodzenie snów o świcie to proces powolny, a powstające kryształy są zwykle dość duże. W tajemniczy sposób zmieniają się w ulotne kształty życia. Aby kształtować marzenia, formierz snów musi umieć poruszać się ostrożnie i z precyzją. Czy odważysz się wziąć udział w tym onirycznym występie na żywo?

Wraz z A Home in Progress Film będziemy odkrywać substancję snów. Podczas warsztatów spróbujemy oddać płynną materię snów za pomocą animacji poklatkowej w technice strata-cut/straticut (tj. krojonej plasteliny). A następnie pokażemy efekt publiczności festiwalowej podczas występu na żywo (PyRformance).

Uwaga – dla osób biorących udział w warsztatach obowiązkowy będzie udział w występie przed publicznością, który odbędzie się w tym samym dniu. O godzinie 18:00 odbędzie się próba generalna, a pomiędzy godziną 19:00 – 19:30 – występ.

Podczas warsztatów prowadzący posługują się językiem angielskim, ale przy asystenturze polskiego tłumacza.

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Menu