Punto y Raya Junior 2019 – Konkurs filmów

>> Kategoria konkursowa: ZABAWNE I ZASKAKUJĄCE [AMUSING & SURPRISING]

Filmy: 20 // Czas: 32’

Pokazy: sobota 5.10, godz. 16:00; niedziela 6.10, godz. 12:00 // Studio im. Cybulskiego

  1. Kolorowe Lodowce, Kropka i Kreska – Dolny Śląsk w abstrakcji filmowej, 01’07”, 2019 · Wrocław, Polska, Hydropolis/OKiS Wrocław
  2. Bąbelkowe Wybuchy, Kropka i Kreska – Dolny Śląsk w abstrakcji filmowej, 01’26”, 2019 · Wrocław, Polska, Hydropolis/OKiS Wrocław
  3. MugiGeldi Pika-Pika, Colectivo MugiGeldi, 01’06”, 2019 · Deba, Hiszpania
  4. DWF # 1, Patrycja Wiącek, 00’40”, 2019 · Wrocław, Polska, Dziecięca Wytwórnia Filmowa
  5. Cu Cu Land, Kropka i Kreska – Dolny Śląsk w abstrakcji filmowej, 02’57”, 2019 · Legnica, Polska, Muzeum Miedzi w Legnicy/OKiS Wrocław
  6. Soprar, 8/10 Abstracción, 02’08”, 2019 · Vigo, Hiszpania, MARCO Museo de Arte Contemporáneo
  7. Karuzela, Lena Olech-Bartosik, 03’27”, 2019 · Wrocław, Polska
  8. Nasz bałagan, 00’52”, 2019 · Czernica, Polska, Gminna Biblioteka Publiczna w Czernicy
  9. Wyścig, Kropka i Kreska – Dolny Śląsk w abstrakcji filmowej, 01’00”, 2019 · Strzegom, Polska, Fundacja Bazalt/OKiS Wrocław
  10. Revelar l’invisible, Culturnautes 2019, 00’54”, 2019 · Barcelona, Hiszpania, CCCB Centre de Cultura Contemporània

/// PRZERWA ///

  1. Iluminacja, 01’16”, 2018 · Wrocław, Polska, Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA
  2. Glina, Kropka i Kreska – Dolny Śląsk w abstrakcji filmowej, 01’07”, 2019 · Wałbrzych, Polska, Stara Kopalnia Centrum Nauki i Sztuki/OKiS Wrocław
  3. Mis sentimientos, Adirem, 02’20”, 2019 · Mérida, Meksyk, Escuela Loyola Comunidad Educativa
  4. Esferas mágicas, Amanda Rajlevsky, 00’21”, 2019 · CABA, Argentyna, MD Herramientas Educativas
  5. More lines than dots, FAN, 00’34”, 2019  · Łódź, Polska, Fabryka Animacji FAN
  6. Forma zmienna, 00’45” 2019 · Wrocław, Polska, Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA
  7. Cores no Aire, 8/10 Abstracción, 03’54”, 2019 · Vigo, Hiszpania, MARCO Museo de Arte Contemporáneo
  8. Black Hole, Privates Bilinguales Realgymnasium Komensky, 01’10”, 2019 · Wiedeń, Austria, ZOOM Kindermuseum
  9. Mission Fine Line, Fine Liners, 02’45”, 2019 · Mumbai, Indie, Toon Club
  10. Random Camera, Kropka i Kreska – Dolny Śląsk w abstrakcji filmowej, 01’40”, 2019 · Wrocław, Polska, Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA/OKiS Wrocław

>> Kategoria konkursowa: KOLOR I KOMPOZYCJA [COLOUR & COMPOSITION]

Filmy: 31 // Czas: 33’

niedziela 6.10, godz. 11:00 i 16:00 // Studio im. Cybulskiego

  1. DWF # 3, Grupowy Punto y Raya # 1, 00’52”, 2019 · Wrocław, Polska, Dziecięca Wytwórnia Filmowa
  2. Formes Geomètriques, Anton Meneses Julià, 00’44”, 2013 · Barcelona, Hiszpania
  3. Razem i osobno, Maria Kuchciak, 00’16”, 2019 · Warszawa, Polska
  4. Swirl, Amanda Rajlevsky, 00’26”, 2019 · CABA, Argentyna, MD Herramientas Educativas
  5. The Line King, 03’34”, 2019 · Mumbai, Indie, Toon Club
  6. Sparkle & Shine, 00’30”, 2018 · Wrocław, Polska, Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA
  7. Intervención corporal, Ana Lucía Maioli, Amanda Rajlevsky, 00’35”, 2019 · CABA, Argentyna, MD Herramientas Educativas
  8. Ricelet, Amanda Rajlevsky, 00’31”, 2019 · CABA, Argentyna, MD Herramientas Educativas
  9. Oficina do Filme Pintado, Hand Painted Film Workshop, 03’02”, 2019 · São Paulo, Brazylia, .txt
  10. Zgiełk, 00’35”, 2019 · Dąbrowa Górnicza, Polska, Wygrajmy Razem Fundacja
  11. Lluvia Cromática, Vicente Maioli , 00’15”, 2019 · CABA, Argentyna, MD Herramientas Educativas
  12. Lunes, Adirem, 01’09”, 2019 · Mérida, Meksyk, Escuela Loyola Comunidad Educativa
  13. Long drawing, 00’36”, 2019 · Łódź, Polska, Fabryka Animacji FAN
  14. Granit, Kropka i Kreska – Dolny Śląsk w abstrakcji filmowej, 01’06” 2019 · Strzegom, Polska, Fundacja Bazalt/OKiS Wrocław
  15. La Pandilla Geométrica, La Pandilla, 00’49”, 2019 · Madryt, Hiszpania, La Casa Encendida
  16. DWF # 5 – Kolory i Kształty, Grupowy Punto y Raya # 3, 01’54”, 2019 · Wrocław, Polska, Dziecięca Wytwórnia Filmowa

/// PRZERWA ///

  1. Pintópolis, 8/10 Abstracción, 03’44”, 2019 · Vigo, Hiszpania, MARCO Museo de Arte Contemporáneo
  2. Batalla de las Formas, Ana Lucía Maioli, Amanda Rajlevsky, 00’44”, 2014 · CABA, Argentyna, MD Herramientas Educativas
  3. Miraże i wiraże, 01’46”, 2019 · Czernica, Polska, Gminna Biblioteka Publiczna w Czernicy
  4. Stab, Lluc Ginard Ginès, 00’27”, 2019 · Girona, Hiszpania
  5. El blanco es un color, APACU, 01’15” motion, 2019 · Cuenca, Hiszpania, Museo Español de Arte Abstracto
  6. DWF # 4, Grupowy Punto y Raya # 2, 00’50”, 2019 · Wrocław, Polska, Dziecięca Wytwórnia Filmowa
  7. Tort plastyka, Urodzinowa drużyna, 00’25”, 2019 · Wrocław, Polska
  8. Sábado, Adirem, 01’11”, 2019 · Mérida, Meksyk, Escuela Loyola Comunidad Educativa
  9. Piano de Colores, Ana Lucía Maioli, 00’15”, 2019 · CABA, Argentyna, MD Herramientas Educativas
  10. Zabawa z wiatrem, Halo Echo, 01’11”, 2019 · Leszno, Polska, Szkoła Podstawowa nr 12 w Lesznie
  11. Drops, Amanda Rajlevsky, 00’26”, 2019 · CABA, Argentyna, MD Herramientas Educativas
  12. Colores Líquidos, Amanda Rajlevsky, 0’35’’, 2019 · CABA, Argentyna, MD Herramientas Educativas
  13. Tańczące kwadraty, Halo Echo, 01’04”, 2019 · Leszno, Polska, Szkoła Podstawowa nr 12 w Lesznie
  14. Cuando el Punto conoció a la Raya, Los Avipuntos, 00’47”, 2019 · Madryt, Hiszpania, La Casa Encendida
  15. Spotkanie, Kropka i Kreska – Dolny Śląsk w abstrakcji filmowej, 01’10”, 2019 · Wrocław, Polska, Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA/OKiS Wrocław

>> Kategoria konkursowa: ZESTROJENIE [VISUAL MUSIC]

 Filmy: 15 // Czas: 31’

sobota 5.10, godz.17:00; niedziela 6.10, godz. 13:00 // Studio im. Cybulskiego

  1. Kolor Kryształu, Kropka i Kreska – Dolny Śląsk w abstrakcji filmowej, 01’06”, 2019 · Piechowice, Polska, Huta Julia/OKiS Wrocław
  2. Światło Kryształu, Kropka i Kreska – Dolny Śląsk w abstrakcji filmowej, 02’42”, 2019 · Piechowice, Polska, Huta Julia/OKiS Wrocław
  3. Cuprum, Kropka i Kreska – Dolny Śląsk w abstrakcji filmowej, 02’43”, 2019 · Legnica, Polska, Muzeum Miedzi w Legnicy/OKiS Wrocław
  4. A golpe de collage, 8/10 Abstracción, 03’30”, 019 · Vigo, Hiszpania, MARCO Museum of Contemporary Art
  5. Simfonia Animada (II i III), 03’31”, 2016 · Barcelona, Hiszpania, CCCB Centre de Cultura Contemporània
  6. Życie gliny, Kropka i Kreska – Dolny Śląsk w abstrakcji filmowej, 01’10”, 2019 · Bolesławiec, Polska,/OKiS Wrocław
  7. Klatki, Kropka i Kreska – Dolny Śląsk w abstrakcji filmowej,01’06”, 2019 · Wrocław, Polska, Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA/OKiS Wrocław

/// PRZERWA ///

  1. A lot of jumping shapes, 01’20”, 2019 · Łódź, Polska, Fabryka Animacji FAN
  2. Potingue, Petra Sebastià, 01’53”, 2019 · La Garriga, Hiszpania
  3. Gliniana miłość, Kropka i Kreska – Dolny Śląsk w abstrakcji filmowej, 01’10”, 2019 · Bolesławiec, Polska, Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA/OKiS Wrocław
  4. Rzeka, 03’22”, 2019 · Wrocław, Polska, OKiS Wrocław
  5. Miércoles, Adirem, 01’14”, 019 · Mérida, Meksyk, Escuela Loyola Comunidad Educativa
  6. DWF # 2, Natasza Marszalska, 00’40”, 2019 · Wrocław, Polska, Dziecięca Wytwórnia Filmowa
  7. Sesión Continua, 8/10 Abstracción, 03’49”, 2019 · Vigo, Hiszpania, MARCO Museo de Arte Contemporáneo
  8. Z głębi ziemi, Kropka i Kreska – Dolny Śląsk w abstrakcji filmowej, 01’01”, 2019 · Wałbrzych, Polska, Stara Kopalnia Centrum Nauki i Sztuki/OKiS Wrocław
Menu