KURS ONLINE – Adobe Photoshop dla początkujących, maj-czerwiec 2020

Ta treść została przeniesiona do Archiwum.
Kurs photoshop dla początkujących - kurs online

Rekrutacja zakończona.

Zapraszamy na kolejne bezpłatne zajęcia w trybie online na żywo! We współpracy z WroFoto przygotowaliśmy 6-tygodniowy kurs podstaw programu Adobe Photoshop, który odbywać się będzie we wtorki o godzinie 18:00.

Oferta skierowana jest do osób początkujących, które nie miały wcześniej styczności z programem Adobe Photoshop. Zajęcia obejmują naukę wszystkich podstawowych funkcji programu i prowadzone będą podczas cotygodniowych live’ów. Ponadto każde spotkanie będzie nagrywane, więc do każdej lekcji będzie można wrócić w dowolnej chwili. Podczas kursu uczestnicy poznają najważniejsze narzędzia, które pozwolą sprawnie działać w programie.  Nie zabraknie również zadań domowych do wykonania, które pomogą utrwalić wiedzę zdobytą podczas live’a.

Dodatkowo instruktor jest do Państwa dyspozycji podczas całego kursu. W każdym tygodniu będzie można umówić się na dodatkowe konsultacje.

UWAGA! Wymagany zainstalowany program Adobe Photoshop w wersji pełnej lub bezpłatnej wersji próbnej.

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Menu
Skip to content