KURS ONLINE Blender dla początkujących, czerwiec – lipiec 2022

Ta treść została przeniesiona do Archiwum.

Rekrutacja zakończona.

Serdecznie zapraszamy na letnią edycję bezpłatnego 4-spotkaniowego kursu online nauki modelowania 3D w programie Blender. Zajęcia z modelowania 3D skierowane są do osób, które są zainteresowane procesem kreatywnym w kreowaniu modeli trójwymiarowych do filmu oraz gier komputerowych. Propozycja skierowana jest do uczniów i studentów szkół i uczelni artystycznych oraz osób, które pracują już przy tworzeniu assetów lub pragną zająć się tym w przyszłości.

Kurs składa się z czterech spotkań, na których poruszone zostaną zagadnienia z obsługi programu, prawidłowej edycji geometrii obiektów 3D, teksturowania, tworzenia materiałów i przypisywania ich do obiektów, rzeźbienia w środowisku 3D, obróbki wyrzeźbionych obiektów i retopologii, animacji, oświetlenia sceny, renderowania, postprocessingu.

Na zajęciach dotkniemy wiele zagadnień z tworzenia modeli 3D – od modelowania przez teksturowanie, animację, oświetlenie i finalny render oraz eksport plików do silników takich jak Unity, Unreal Engine 4 i wielu innych. Nauczysz się wiele trików, które przyspieszą pracę z modelowaniem Twoich własnych obiektów i nauczą jak solidnie pracować w Blenderze 2.8+.

Wielkie rzeczy zaczynają się od małych kroków
Nasz kurs pozwoli Ci tworzyć assety od podstaw, na bazie szkiców koncepcyjnych, aby ułatwić tworzenie modeli 3D. Dzięki ćwiczeniom nabierzesz wprawy w tworzeniu przestrzennych brył i animacji modeli 3D. Z czasem będziesz tworzyć swoje własne wirtualne światy!

Twórz modele 3D
Z nowym Blenderem możesz tworzyć wiele – od modeli low poly po filmowe animacje i postprodukcję obrazu. Już teraz wskocz do tego zaawansowanego programu, dzięki któremu stworzysz swój pierwszy model 3D, animację czy doskonale oświetlony render.

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Menu
Skip to content