KURS ONLINE Techniki modelowania 3D dla gameart’u dla średnio zaawansowanych, październik 2022

Rekrutacja zakończona.

Zapraszamy na bezpłatny 4-spotkaniowy kurs online modelowania do gier w programie Blender dla średnio zaawansowanych.

Wejdź do świata projektowania obiektów do gier komputerowych. Naucz się je wykonywać dzięki możliwościom, które drzemią w programie Blender.

Na kursie nauczysz się m. in. jak podzielić projekt na moduły, aby Twoje assety mogły być łatwo skalowalne w ambitnych projektach 3D. Dowiesz się jak korzystać z teksturowania i malowania w programie Blender oraz tak go skonfigurować, by pracować między programami (Krita, Photoshop itp). Dodatkowo nauczysz się korzystać z zaawansowanych technik pracy z modyfikatorami Array, Mirror i wieloma innymi oraz dowiesz się jak podejść do teksturowania techniką hand painting i maksymalnie uprościć workflow.

Projektowanie przeróżnych światów nigdy nie było takie proste!

Z wiedzą o modelach modułowych możesz zbudować przestrzeń dowolnej wielkości przy minimalnym nakładzie pracy! Takie umiejętności z pewnością wzbogacą Twoje portfolio 3D, a jeśli już pracujesz w branży – pozwolą oszczędzić cenny czas i energię podczas kreowania obiektów i scen do gry. Na kursie wymodelujesz i oteksturujesz zestaw modułów, przetestujesz go w silniku Blender i gotowe assety wyeksportujesz do silnika Unity tworząc z nich Prefaby.

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Menu
Skip to content