Masterclass Kompetencje Przyszłości: Music Supervisor, 30.06.2021

Rekrutacja zakończona. 

Zapraszamy na Masterclass Online prowadzony przez specjalistów Netflixa (Charley McIntosh, Becky Bentham, Karen Craig) poświęcony kompetencjom Music Supervisora, który odbędzie się w dwóch blokach:

  • Dla zaawansowanych tzn. profesjonalistów, którzy wykonywali już pracę Konsultanta Muzycznego/Music Supervisora lub posiadają większość kompetencji związanych z tym zawodem
  • Dla początkujących tzn. osób zawodowo związanych z muzyką lub realizacją dźwięku w filmie (np. kompozytorów, realizatorów, montażystów dźwięku, studentów Akademii Muzycznej itd.) szukających nowych wyzwań w branży filmowej

Dla zaawansowanych:

Spotkanie online pod tytułem „Music Masterclass From Script to Screen” składające się z  prezentacji dotyczącej zakresu kompetencji i obowiązków Music Supervisorów pracujących przy produkcjach realizowanych przez Netflix oraz z czasu przewidzianego na dyskusję (Q&A min. 30 minut) uczestników z prowadzącymi, dotyczącą m.in. specyfiki polskiego rynku, oczekiwań Netflixa i doświadczeń z dotychczasowej współpracy z Konsultantami Muzycznymi w Polsce itd.

Dla początkujących:

Spotkanie online pod tytułem So you want to be a Music Supervisor?” składające się z prezentacji dla osób początkujących, dotyczącej specyfiki pracy i zakresu obowiązków Music Supervisorów oraz tego co należy zrobić aby zacząć pracę na tym stanowisku, a także z czasu przewidzianego na dyskusję (Q&A min. 30 minut) uczestników z prowadzącymi, w trakcie której będzie można zadać profesjonalistom pytania, a także porozmawiać o współpracy Netflixa z Music Supervisorami w Polsce.

Spotkania będą prowadzone w języku angielskim, warunkiem udziału jest znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym.

Udział w spotkaniu kosztuje 100 zł + VAT (123 zł)

Kurs organizowany jest w ramach cyklu „Kompetencje przyszłości”, który ma za zadanie wyposażyć uczestników w nowe kompetencje związane z poszczególnymi zawodami filmowymi. Cykl składa się z 6 szkoleń, jest organizowany przez Krajową Izbę Producentów Audiowizualnych we współpracy z Netflix.

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Menu
Skip to content