Masterclass – warsztaty scenariuszowo-reżyserskie z Januszem Majewskim 18-20.03.2020 – ODWOŁANE

Ta treść została przeniesiona do Archiwum.
Warsztaty scenariuszowo-reżyserskie z Januszem Majewskim

Warsztaty odwołane

Zapraszamy na dwudniowy masterclass  scenariuszowo-reżyserski z Januszem Majewskim, mistrzem kina gatunkowego i współtwórcą nurtu filmowego zwanego „polskim retro”.  Masterclass jest skierowany do wszystkich, którzy chcą zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę z zakresu scenariopisarstwa oraz reżyserii filmowej, a także chcą udoskonalić i usprawnić już rozpoczęte prace nad własnymi projektami filmowymi.

Podczas bezpłatnych warsztatów reżyser przybliży proces powstawania filmu, poprzez omówienie kolejnych etapów jego realizacji, czyli m.in. tworzenia scenariusza, przygotowania produkcji oraz wyboru obsady i ekipy filmowej. Jednocześnie warsztaty mają na celu umożliwienie uczestnikom dopracowania wstępnych koncepcji swoich filmów i rozwinięcia ich do pełnowymiarowych, dobrze skonstruowanych opowieści filmowych, poprzez sesje Q&A.

Po warsztatach w dniu 20 marca zapraszamy na pokaz najnowszej produkcji reżysera „Czarny mercedes” połączony ze spotkaniem i rozmową o filmie.

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Menu
Skip to content