Szkolenie DaVinci Resolve 17 Advanced 07-09.03.2022 (płatne)

Ta treść została przeniesiona do Archiwum.

 

Szkolenie płatne. Rejestracja na szkolenie prowadzona jest przez stronę certyfikowanego ośrodka szkoleniowego Blackmagic Design w Polsce (http://www.frankfuterro.pl/)

Link do formularza rejestracji: bit.ly/DaVinciResolve17

 

Zapraszamy na trzydniowe praktyczne warsztaty DaVinci Resolve 17 Advanced organizowane we współpracy z certyfikowanym ośrodkiem szkoleniowym Blackmagic Design w Polsce (http://www.frankfuterro.pl/).

Podczas warsztatów w sposób pogłębiony zaprezentowane zostaną zasady korekcji barwnej oraz narzędzia aplikacji Davinci Resolve dedykowane gradingowi.  Zakres szkolenia obejmuje szczegółowe omówienie workflow i procesów stosowanych w studiach postprodukcyjnych, pracę z klientem, D.O.P i reżyserem z punktu widzenia profesjonalnego kolorysty.

Blackmagic Design DaVinci Resolve to jeden z najbardziej zaawansowanych programów do montażu, korekcji barwnej i postprodukcji audio. Skutecznie wykorzystywany jest w produkcjach fabularnych, telewizyjnych i reklamowych.

Szkolenie ma formę ćwiczeń praktycznych, podczas których każdy uczestnik pod okiem trenerów DaVinci Resolve pracuje na indywidualnym stanowisku komputerowym wyposażonym w wersję STUDIO oprogramowania. Kurs prowadzony jest dla maksymalnie 10-osobowej grupy. Rekomendujemy go uczestnikom zaznajomionym ze środowiskiem DaVinci Resolve w stopniu przynajmniej średniozaawansowanym. Kandydaci powinni mieć co najmniej podstawowe doświadczenie w pracy z zakresu postprodukcji filmowej.

Cena trzydniowych warsztatów: 2500 zł brutto (rabaty za wcześniejszą rejestrację oraz zniżki dla uczniów i studentów)

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Menu
Skip to content