Szkolenie DaVinci Resolve 17 od podstaw 02 – 04.03.2022 (płatne)

Ta treść została przeniesiona do Archiwum.

 

Szkolenie płatne. Rejestracja na szkolenie prowadzona jest przez stronę certyfikowanego ośrodka szkoleniowego Blackmagic Design w Polsce (http://www.frankfuterro.pl/)

Link do formularza rejestracji: bit.ly/DaVinciResolve17

 

Zapraszamy na trzydniowe praktyczne warsztaty DaVinci Resolve 17 organizowane we współpracy z certyfikowanym ośrodkiem szkoleniowym Blackmagic Design w Polsce (http://www.frankfuterro.pl/).

Na szkoleniu zaprezentowane zostaną zasady korekcji barwnej, a także techniki pozwalające montować w programie filmy oraz postprodukować dźwięk. Przedstawiony zostanie również Fusion do zaawansowanej pracy nad VFX.

Blackmagic Design DaVinci Resolve to jeden z najbardziej zaawansowanych programów do montażu, korekcji barwnej i postprodukcji audio. Skutecznie wykorzystywany jest w produkcjach fabularnych, telewizyjnych i reklamowych. W wersji podstawowej dostępny jako darmowa aplikacja.

Kurs programu jest przeprowadzany od podstaw oraz dostosowany do poziomu i oczekiwań uczestników. Szkolenie ma formę ćwiczeń praktycznych, podczas których każdy uczestnik szkolenia pod okiem certyfikowanych trenerów DaVinci Resolve pracuje na indywidualnym stanowisku komputerowym. Kurs prowadzony jest dla maksymalnie 10-osobowej grupy.

Program kursu został skonstruowany w oparciu o materiały szkoleniowe oraz wytyczne Blackmagic Design. W ramach szkolenia uczestnicy dostają możliwość uzyskania autoryzowanego certyfikatu od firmy Blackmagic Design.

Cena trzydniowych warsztatów: 2200 zł brutto (rabaty za wcześniejszą rejestrację oraz zniżki dla uczniów i studentów)

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Brak wyników.

Menu
Skip to content