Warsztaty DaVinci Resolve 18 Advanced 03-05.04.2023 (płatne)

Warsztaty płatne. Cena trzydniowych warsztatów: 2799 zł netto (rabaty za wcześniejszą rejestrację oraz zniżki dla uczniów i studentów).

Rejestracja na szkolenie prowadzona jest przez stronę certyfikowanego ośrodka szkoleniowego Blackmagic Design w Polsce (http://www.frankfuterro.pl/)

Link do formularza rejestracji: bit.ly/DaVinciAdvanced

Zapraszamy na trzydniowe praktyczne warsztaty DaVinci Resolve 18 ADVANCED organizowane we współpracy z certyfikowanym ośrodkiem szkoleniowym Blackmagic Design w Polsce (http://www.frankfuterro.pl/).

Szkolenie DaVinci Resolve ADVANCED skierowane jest do regularnych i doświadczonych użytkowników aplikacji. Korekcja barwna oraz poznanie narzędzi do VFX to główne zagadnienia warsztatów. Szkolenie ma na celu wzbogacenie osób pracujących z kolorem w nowe techniki i narzędzia dotyczące korekcji barwnej, retuszu, usuwania niepożądanych elementów w obrazie. Podczas warsztatów uczestnicy mają okazję pracować nad korekcją barwną pod okiem kolorysty z wieloletnim stażem. Dodatkowo szkolenie poszerzone jest o moduły takie jak: analiza obrazu (jak na obraz patrzy kolorysta), DIT/DATA WRANGLING (w jaki sposób DaVinci Resolve może wspomagać pracę na planie filmowym). Szybki i skuteczny conforming (odtworzenie w Resolve montaży z innych aplikacji). Szkolenie omawia również workflow stosowany w studiach postprodukcyjnych (w kontekście znaczenia pracy kolorysty w pipeline studia postprodukcyjnego).

Szkolenie ma formę ćwiczeń praktycznych, podczas których każdy uczestnik pod okiem trenerów DaVinci Resolve pracuje na indywidualnym stanowisku komputerowym wyposażonym w wersję STUDIO oprogramowania. Kurs prowadzony jest dla maksymalnie 10-osobowej grupy.

Cena trzydniowych warsztatów: 2799 zł netto (rabaty za wcześniejszą rejestrację oraz zniżki dla uczniów i studentów).

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Menu
Skip to content