Warsztaty DaVinci Resolve 18 Intermediate 29-31.03.2023 (płatne)

Warsztaty płatne. Cena trzydniowych warsztatów: 2500 zł netto (rabaty za wcześniejszą rejestrację oraz zniżki dla uczniów i studentów).

Rejestracja na szkolenie prowadzona jest przez stronę certyfikowanego ośrodka szkoleniowego Blackmagic Design w Polsce (http://www.frankfuterro.pl/)

Link do formularza rejestracji: bit.ly/KursIntermediate

Zapraszamy na trzydniowe praktyczne warsztaty DaVinci Resolve 18 INTERMEDIATE organizowane we współpracy z certyfikowanym ośrodkiem szkoleniowym Blackmagic Design w Polsce (http://www.frankfuterro.pl/).

W trakcie szkolenia INTERMEDIATE uczestnicy pod okiem certyfikowanych trenerów mają szansę poznać szerokie możliwości edycyjne DaVinci Resolve. Szkolenie stawia na ćwiczenia praktyczne, podczas których omawiane są zagadnienia takie jak: zaawansowane funkcje montażowe obrazu i dźwięku, przygotowywanie, edycja i animacja grafik, opracowanie napisów filmowych, ćwiczenia dotyczące korekcji barwnej. Ponadto omawiamy synchronizację, montaż i korekcję barwną realizacji wielokamerowych oraz przygotowanie plików emisyjnych w najlepszej jakości do telewizji, internetu, kina. 

Szkolenie rekomendujemy osobom, które mają doświadczenie pracy w aplikacji. Podczas warsztatów każdy uczestnik pod okiem trenerów DaVinci Resolve pracuje na indywidualnym stanowisku komputerowym wyposażonym w wersję STUDIO oprogramowania. Kurs prowadzony jest dla maksymalnie 10-osobowej grupy. 

Blackmagic Design DaVinci Resolve to jeden z najbardziej zaawansowanych programów do montażu, korekcji barwnej i postprodukcji audio. Skutecznie wykorzystywany jest w produkcjach fabularnych, telewizyjnych i reklamowych. 

Cena trzydniowych warsztatów: 2500 zł netto (rabaty za wcześniejszą rejestrację oraz zniżki dla uczniów i studentów).

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Menu
Skip to content