WARSZTATY „Lepszy dźwięk w filmie – efekty synchroniczne i postsynchrony”, 07-08.12.2022

Rekrutacja zakończona.

Z uwagi na duże zainteresowanie serdecznie zapraszamy na kolejną edycję bezpłatnych warsztatów „Lepszy dźwięk w filmie – efekty synchroniczne i postsynchrony” organizowanych w ramach cyklu warsztatów wąskich specjalizacji filmowych.

Podczas warsztatów spróbujemy odpowiedzieć na pytanie co sprawia, że dźwięk w filmie jest słaby i co można zrobić by to zmienić. Przejdziemy przez poszczególne etapy produkcji dźwięku poszukując na każdym z nich, zarówno teoretycznie jak i praktycznie, problemów i ich rozwiązań.

Skupimy się przede wszystkim na ćwiczeniach praktycznych ukazujących możliwości i ograniczenia w poprawieniu dźwięku w filmie, ze szczególnym naciskiem na nagrywanie efektów synchronicznych (foley studio) i postsynchronów. Ponadto będziemy nagrywać dźwięk na symulowanym planie filmowym, montować i czyścić dźwięk, nagrywać, edytować atmosfery oraz omawiać i przygotowywać zgranie końcowe z nagranych warstw w różnych wersjach (TV, kino itd.)

Warsztaty są dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Menu
Skip to content