Warsztaty „Modular Process Music” 17.11.2019

Ta treść została przeniesiona do Archiwum.
Modular Process Music

Rekrutacja zakończona.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty „Modular Process Music” z budowy własnego modułu muzycznego pod okiem jednego z założycieli kolektywu artystycznego PanGenerator – Krzysztofa Cybulskiego. Warsztaty są organizowane w ramach cyklu  Canti Spazializzati #8 współfinansowanego ze środków Miasta Wrocławia (www.wroclaw.pl).

Modular Process Music to koncepcja / zestaw instrumentów zaprojektowanych do tworzenia muzyki improwizowanej w nowy sposób. Tytuł można rozumieć na 3 sposoby:
– „muzyka procesowa” – metoda tworzenia muzyki, w której kompozytor / artysta nie tworzy utworu stałego; raczej projektuje proces, który z kolei generuje muzykę;
– „proces modułowy” – proces, który można przeprojektować na bieżąco, zmieniając kolejność i relacje kilku modułów dźwiękowych;
– „muzyka modularna” – utwór składający się z modułów lub części, który można dowolnie składać i zmieniać w dowolnym miejscu.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość zbudowania własnego modułu muzycznego pod okiem Krzysztofa Cybulskiego.
Wszystkie materiały zapewnia organizator.

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Menu
Skip to content