Warsztaty muzyczne dla dzieci, wrzesień/październik 2019

Ta treść została przeniesiona do Archiwum.
Warsztaty muzyczne dla dzieci

Nabór zakończono.

Celem warsztatów jest przygotowanie młodych wykonawców do realizacji warstwy instrumentalnej towarzyszącej cyklowi miniatur dziecięcych.  Podczas zajęć dzieci zapoznają się z nowymi mediami, nietypowymi kontrolerami, muzyką współczesną i improwizacją oraz nauką współtworzenia warstwy dźwiękowej w czasie rzeczywistym.

Prezentacja utworów odbędzie się na festiwalu Punto y Raya Junior, 5-6 października 2019 w Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu. https://www.puntoyrayafestival.com/

Do warsztatów zapraszamy dzieci w wieku 10-12 lat, które posiadają już umiejętności gry na którymś z takich instrumentach jak: skrzypce, altówka, wiolonczela czy instrumenty perkusyjne.

Warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest uczestnictwo we wszystkich spotkaniach (21-22 i 28-29 września), próbach (2-3 października) i występach (5-6 października).

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Zamówienia kompozytorskie”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Menu
Skip to content