Warsztaty muzyczne dla dzieci, wrzesień/październik 2019

Warsztaty muzyczne dla dzieci

Nabór zakończono.

Celem warsztatów jest przygotowanie młodych wykonawców do realizacji warstwy instrumentalnej towarzyszącej cyklowi miniatur dziecięcych.  Podczas zajęć dzieci zapoznają się z nowymi mediami, nietypowymi kontrolerami, muzyką współczesną i improwizacją oraz nauką współtworzenia warstwy dźwiękowej w czasie rzeczywistym.

Prezentacja utworów odbędzie się na festiwalu Punto y Raya Junior, 5-6 października 2019 w Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu. https://www.puntoyrayafestival.com/

Do warsztatów zapraszamy dzieci w wieku 10-12 lat, które posiadają już umiejętności gry na którymś z takich instrumentach jak: skrzypce, altówka, wiolonczela czy instrumenty perkusyjne.

Warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest uczestnictwo we wszystkich spotkaniach (21-22 i 28-29 września), próbach (2-3 października) i występach (5-6 października).

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Zamówienia kompozytorskie”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Menu
Skip to content