Warsztaty muzyki elektronicznej dla dzieci, wrzesień/październik 2019

Ta treść została przeniesiona do Archiwum.
Tworzenie muzyki elektronicznej - warsztaty dla dzieci

Nabór zakończono.

Celem warsztatów jest przygotowanie młodych wykonawców do realizacji warstwy elektroniki towarzyszącej instrumentalnemu cyklowi miniatur dziecięcych. Prezentacja utworów odbędzie się na festiwalu Punto y Raya Junior, 5-6 października 2019 w Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu. https://www.puntoyrayafestival.com/

Uczestnicy zapoznają się m.in. z podstawami: obróbki dźwięku, programowania Max/MSP, będą również wykorzystywać kontrolery MIDI oraz mikrofony kontaktowe.

Warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest uczestnictwo we wszystkich spotkaniach (21-22 i 28-29 września), próbach (2-3 października) i występach (5-6 października).
Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 10-12 lat.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Zamówienia kompozytorskie”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Menu
Skip to content