Warsztaty Punto y Raya Junior „Chlusnąć, chlapnąć czy plasnąć?”

Ta treść została przeniesiona do Archiwum.
Chlusnąć, chlapnąć czy plasnąć - warsztaty

Rekrutacja odbywa się bezpośrednio w Dziale Oświatowym Pawilonu Czterech Kopuł Muzeum Sztuki Współczesnej Oddział Muzeum Narodowego we Wrocławiu pod tel. (71) 712 71 81 lub mailowo: edukacja.pawilon@mnwr.pl

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty plastyczne dla rodziców z dziećmi do 3. roku życia w ramach cyklu „#MUZEALNIAKI” prowadzone w Pawilonie Czterech Kopuł Muzeum Sztuki Współczesnej Oddział Muzeum Narodowego we Wrocławiu i organizowane w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmów Abstrakcyjnych Punto y Raya Junior 2019 w Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu.

Spotkanie będzie poświęcone abstrakcji, a że sztuki nieprzedstawiającej jest w muzeum całe mnóstwo, to każdy na pewno znajdzie dla siebie coś interesującego. Rodzice dowiedzą się co nieco na temat dzieł i ich autorów, a dzieci będą miały okazję do zabawy pewnymi miękkimi, rozpływającymi się i jakże przyjemnymi w dotyku materiałami.

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Menu
Skip to content