Warsztaty Punto y Raya Junior „Tworzenie wełnianej abstrakcji”

Ta treść została przeniesiona do Archiwum.
Tworzenie wełnianej abstrakcji - warsztaty

Nabór zakończono.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty z filcowania dla dzieci w wieku 8 – 13 lat organizowane w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmów Abstrakcyjnych Punto y Raya Junior 2019 w Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu.

Z pewnością każdy miał styczność z formą sztuki jaką jest z malowanie czy rysowanie. A gdyby tak farby i kredki zastąpić owczą wełną? Warsztaty z filcowania na mokro pozwolą stworzyć własny, unikalny, wełniany obrazek. Starsi uczestnicy będą mogli wykonać przestrzenną formę np. portfelik, kieszonka, a to wszystko przy użyciu abstrakcyjnych wzorów, wygenerowanych przez nieograniczoną wyobraźnię.

Podczas warsztatów poznamy proces filcowania, jedną z najstarszych metod wydobywania tkaniny, która wciąż daje nieograniczone możliwości. Będzie to także świetna zabawa z naturalnym surowcem, a to wszystko przy użyciu wody, mydła i… własnych rąk!

Warsztaty przygotowane są dla dzieci w przedziale wiekowym 8 – 13. Dzieci w wieku do lat 10 będą wykonywać prostsze prace i jeśli będzie potrzeba mogą ukończyć je wcześniej.

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Menu
Skip to content