Warsztaty „Realizacja filmu animowanego z dziećmi” dla edukatorów, animatorów kultury i nauczycieli

Ta treść została przeniesiona do Archiwum.

Nabór zakończono.

Zapraszamy na bezpłatne jednodniowe warsztaty przeznaczone dla nauczycieli, edukatorów i animatorów kultury, pracowników instytucji kultury, bibliotek, domów kultury, galerii, muzeów i innych osób, którzy w swojej  pracy z dziećmi chcieliby wykorzystywać technikę animacji poklatkowej. Warsztaty są preludium festiwalu Punto y Raya Junior 2019, który zagości w CeTA w październiku br. i dają możliwość oraz narzędzia, do przygotowania przez dzieci abstrakcyjnych filmów animowanych, które mogą wziąć udział w konkursie festiwalowym. Nabór na filmy dziecięce trwa do 5 sierpnia 2019 r. pod adresem: https://www.puntoyrayafestival.com/en/tv/junior/call

Warsztaty skierowane są do osób początkujących i niedysponujących profesjonalnym sprzętem nagraniowym. Podczas warsztatów  zaprezentowane zostaną różne techniki animacji poklatkowej, które mogą stać się inspiracją do twórczej pracy z dziećmi.

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Menu
Skip to content