WARSZTATY Realizacja zdjęć podwodnych, 04.12.2022

Rekrutacja zakończona.

Zapraszamy na jednodniowe wyjątkowe warsztaty operatorskie z realizacji zdjęć podwodnych, prowadzone przez specjalistów od produkcji filmowych i fotograficznych realizowanych w ekstremalnych warunkach pogodowych, fotografii wodnych ssaków oraz fotografii podwodnej –  Studio Fimufo.

Zajęcia będą okazją do zdobycia cennej wiedzy nt. sztuki operatorskiej i praktyki na planie filmowym. Uczestnicy będą mieli okazję poznać tajniki wykonywania zdjęć podwodnych, które podczas warsztatów realizowane będą za pomocą profesjonalnego sprzętu w basenie o wymiarach 6 m (dług.) x 4 m (szer.) x 2,5 m (głęb.), ukrytym na co dzień pod podłogą hali zdjęciowej – Studia Filmowego im. Zbyszka Cybulskiego.

W ramach warsztatów uczestnicy poznają sprzęt filmowy i fotograficzny, a także sprzęt nurkowy z jego konfiguracją w kontekście zdjęć filmowych oraz przygotują plan zdjęciowy. Ponadto zapoznają się ze specyficznymi aspektami logistycznymi związanymi z realizacją projektów na krańcach świata oraz będą mogli spróbować swoich sił w praktyce w basenie.

Warsztaty są dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Menu
Skip to content