WARSZTATY SCENARIUSZOWE ONLINE – Napisz scenariusz szorta w tydzień!

Ta treść została przeniesiona do Archiwum.
Warsztaty scenariuszowe online

Rekrutacja zakończona. 

Dopadła Cię pandemiczna chęć tworzenia? A może wręcz przeciwnie – chcesz tworzyć, ale masz blokadę? Zapraszamy na bezpłatne warsztaty scenariuszowe „Napisz scenariusz szorta w tydzień!” prowadzone przez Agnieszkę Kruk – założycielkę i dyrektor programową StoryLab.pro.

– CZAS –
Zamiast tygodniami przymierzać się do pisania, obracać w głowie tysiące genialnych pomysłów, a potem przez kolejne tygodnie zmagać się z pisaniem i wątpliwościami, możesz poświęcić JEDEN tydzień i przejść cały proces pisania scenariusza w ciągu dziesięciu godzin.
Dzięki temu skupisz się na realizacji zadania i skutecznie wyłączysz krytyka wewnętrznego. A przynajmniej od nas dostaniesz wszystko, co potrzeba, aby go wyłączyć.

– UMIEJĘTNOŚCI –
Choć łatwo sprawdzić, jak wygląda gotowy scenariusz, nie każdy wie, że pisanie nie zaczyna się od napisania nagłówka pierwszej sceny. Aby zacząć pisać scenariusz, warto najpierw znaleźć historię oraz sposób, w jaki chcemy ją opowiedzieć.
W tym wyzwaniu przejdziesz krok po kroku wszystkie etapy pracy – od określania podstawowych informacji, poprzez dobór i tworzenie postaci, kształtowanie przebiegu fabuły, aż po pisanie i redagowanie pierwszej wersji scenariusza.

– MOTYWACJA –
Prokrastynacja zawodową chorobą scenarzystów – znasz to? Oczywiście. Bardzo łatwo oddajemy się innym sprawom zamiast pisaniu. Szczególnie gdy brak nam odpowiedniej motywacji do pisania.
Tym razem wyłączamy prokrastynację, bo… nie będzie na nią czasu! Szach-mat. Dostajesz określony czas na określone zadania, dostajesz wskazówki oraz wsparcie bardzo skutecznej mentorki, dostajesz jasno wyznaczony cel. W takich okolicznościach po prostu chce się pisać.

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Menu
Skip to content