WARSZTATY Światło w filmie. Plan animacji stop-motion i filmu fabularnego, 19-20.11.2022

Rekrutacja zakończona.

Zapraszamy na bezpłatne dwudniowe warsztaty „Światło w filmie. Plan animacji stop-motion i filmu fabularnego” prowadzone przez Jarosława Bedyka – mistrza oświetlenia, twórcę mającego na swoim koncie współpracę przy około 100 filmach fabularnych i animowanych, w tym: „Ucieczka z kina Wolność”, „Pręgi”, „Piotruś i Wilk”, „Danny Boy” czy „The Flying Machine”.

Warsztaty skierowane są do twórców filmowych i animatorów, którzy chcą skonfrontować swoją wiedzę i umiejętności z doświadczeniem mistrza oraz poznać tajniki oświetlenia animacji poklatkowej oraz filmu fabularnego.

Dzięki praktycznym ćwiczeniom uczestnicy będą mogli udoskonalić swoje umiejętności z techniki oświetleniowej, zapoznać się z charakterystyką sprzętu oświetleniowego oraz wykorzystać zdobytą wiedzę podczas pracy na zaaranżowanym planie filmu animowanego oraz w studiu zdjęciowym.

Warsztaty są dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Menu
Skip to content