WARSZTATY „Techniki realizacji ujęć samochodowych. Samochód/Kaskader/Grip/Chasecar” 01.10.2022

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego najpóźniej do dnia 29 września (czwartek) do godz. 23:59.


  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Numer telefonu kontaktowego

  Wykonywany zawód

  Miejsce pracy/Miasto

  Dlaczego chciałby/-aby Pan/Pani wziąć udział w warsztatach?

  Czy posiada Pan/Pani wiedzę i doświadczenie związane z tematyką warsztatów?

  Prosimy wpisać następujący kod: captcha

  Administratorem danych jest Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wystawowej 1. Dane podane w formularzu służą w celu przeprowadzenia rekrutacji na warsztaty, a w przypadku zakwalifikowania się na warsztat w celu realizacji wszelkich działań związanych z organizacją i przeprowadzeniem warsztatów. Przekazanie danych służących do rekrutacji jest dobrowolne, jednak bez ich podania nie będzie możliwe przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego. W przypadku osób, które zakwalifikują się na warsztaty ich dane przetwarzane są na podstawie uzasadnionego interesu Administratora danych, tj. w celu organizacji i przeprowadzenia warsztatów.
  Jeśli wyrazi Pani/Pan na to zgodę, mamy prawo przetwarzać Pani/Pana dane również w procesie przyszłych rekrutacjach na warsztaty, czyli do 12 miesięcy od przekazania danych. W innym przypadku dane będziemy przechowywać przez okres 3 miesięcy po zakończeniu rekrutacji.
  Nikomu nie udostępniamy Pani/Pana danych bez Pani/Pana wyraźnej zgody.
  Możemy przekazywać Pani/Pana dane wyłącznie osobom upoważnionym przez nas – naszym pracownikom, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki oraz podmiotom przetwarzającym dane w naszym imieniu.

  Pełne informacje o danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności


  Wyrażam zgodę: (zaznacz wybraną zgodę)
  Administratorowi Danych Osobowych na przetwarzanie danych osobowych wskazanych w niniejszym kwestionariuszu w celu przeprowadzenia rekrutacji na warsztaty w CeTA.
  TakNie  Administratorowi Danych Osobowych na nieodpłatne wykorzystanie mojego wizerunku, zarejestrowanego podczas warsztatów, na stronie internetowej Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA, profilach internetowych zarządzanych przez Centrum Technologii Audiowizualnych, a także w formie zdjęć w wydawnictwie promującym działalność Centrum Technologii Audiowizualnych.
  TakNie  Administratorowi Danych Osobowych na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA i ich przetwarzanie w celu niezbędnym do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.
  TakNie  Administratorowi Danych Osobowych na otrzymywanie informacji o działalności Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA na podany przeze mnie adres e-mail.
  TakNie


  Każda ze zgód może być w każdej chwili odwołana. Wystarczy wysłać wiadomość na adres e-mail: pr@filmstudioceta.pl

  Serdecznie zapraszamy na unikatowe bezpłatne warsztaty realizacji ujęć samochodowych, prowadzone przez doświadczony zespół Scorpio Team: kierowców precyzyjnych, kierowców kaskaderów i profesjonalnych szwenkierów oraz gripu [carmount, camerarigging]. http://scorpioteam.pl/

  W programie przewidziane są:

  1.  Część teoretyczna w studiu  im. Z. Cybulskiego poruszająca następujące zagadnienia:

  • współczesne narzędzia realizacji ujęć samochodowych (gimbale, cameracary, krany kamerowe, sztywny hol, lora, stunt pod, urządzenia samochodowe),
  • techniki realizacji ujęć samochodowych (green screen, blue screen, ścianki ledowe, w ruchu dynamicznym czyli w realu),
  • techniki ujęć, czyli jazda precyzyjna cameracar+ hero car (jazda na markery, jazda precyzyjna)
  • sesja Q&A

  2. Pokaz sprzętu w studiu im. Z. Cybulskiego 

  Prezentacja oraz możliwość zapoznania się ze sprzętem – U-crane, głowica żyroskopowa, kran kamerowy Supertechno 30, carmounty urządzenia samochodowe.

  3. Pokaz jazdy precyzyjnej na placu przy Centrum Technologii Audiowizualnych 

  4. Część praktyczna na placu (przeznaczona tylko dla operatorów filmowych wyłonionych w toku rekrutacji)

  Możliwość wypróbowania pracy z kranem kamerowym Supertechno 30 oraz w U-crane.

   

  Warsztaty są dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

  info_circle

  W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

  Polecane szkolenia:

  Menu
  Skip to content