Warsztaty: Video marketing w social mediach 12.02.2020

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego najpóźniej do dnia 06.02.2020, do godz. 23:59.


Imię i nazwisko

Adres e-mail

Numer telefonu kontaktowego

Wykształcenie

Wykonywany zawód

Miejsce pracy/Miasto

Dlaczego chciałby/-aby Pan/Pani wziąć udział w warsztatach?

Czy posiada Pan/Pani wiedzę i doświadczenie związane z tematyką warsztatu?

Prosimy wpisać następujący kod: captcha

Administratorem danych jest Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wystawowej 1. Dane podane w formularzu służą w celu przeprowadzenia rekrutacji na warsztaty, a w przypadku zakwalifikowania się na warsztat w celu realizacji wszelkich działań związanych z organizacją i przeprowadzeniem warsztatów. Przekazanie danych służących do rekrutacji jest dobrowolne, jednak bez ich podania nie będzie możliwe przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego. W przypadku osób, które zakwalifikują się na warsztaty ich dane przetwarzane są na podstawie uzasadnionego interesu Administratora danych, tj. w celu organizacji i przeprowadzenia warsztatów.
Jeśli wyrazi Pani/Pan na to zgodę, mamy prawo przetwarzać Pani/Pana dane również w procesie przyszłych rekrutacjach na warsztaty, czyli do 12 miesięcy od przekazania danych. W innym przypadku dane będziemy przechowywać przez okres 3 miesięcy po zakończeniu rekrutacji.
Nikomu nie udostępniamy Pani/Pana danych bez Pani/Pana wyraźnej zgody.
Możemy przekazywać Pani/Pana dane wyłącznie osobom upoważnionym przez nas – naszym pracownikom, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki oraz podmiotom przetwarzającym dane w naszym imieniu.

Pełne informacje o danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności


Wyrażam zgodę: (zaznacz wybraną zgodę)
Administratorowi Danych Osobowych na przetwarzanie danych osobowych wskazanych w niniejszym kwestionariuszu w celu przeprowadzenia rekrutacji na warsztaty w CeTA.TakNie


Administratorowi Danych Osobowych na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA i ich przetwarzanie w celu niezbędnym do realizacji przyszłych procesów rekrutacji. TakNie


Administratorowi Danych Osobowych na otrzymywanie informacji o działalności Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA na podany przeze mnie adres e-mail.TakNie

Każda ze zgód może być w każdej chwili odwołana. Wystarczy wysłać wiadomość na adres e-mail: pr@filmstudioceta.pl

Opis

Film w erze social mediów to nie tylko forma sztuki, ale przede wszystkim nowy sposób komunikacji. Materiały video to dominujący element na portalach społecznościowych (instagram, facebook, youtube). Zapraszamy więc na bezpłatne warsztaty, które pozwolą nauczyć się sprawnie posługiwać językiem filmu, by wykorzystać go w działaniach marketingowych i promocyjnych. Na warsztatach uczestnicy poznają podstawy pracy z różnymi kamerami i dowiedzą się, jak najlepiej je wykorzystać do swoich potrzeb oraz jak przygotować materiały do publikacji.

Warsztaty są skierowane do osób, które już mają jakieś doświadczenie w realizacji video i chcą je ujednolicić, aby móc wykorzystać wiedzę w sposób praktyczny. W trakcie warsztatów będzie można skorzystać z wielu różnych urządzeń nagrywających od smartfona po kamerę filmową. Uczestnicy dowiedzą się jak w sprawny sposób stworzyć content marketingowy do użytku na instagramie, facebook’u i innych platformach.

Termin i miejsce

Warsztaty odbędą się w Sali kinowej oraz Pracowni komputerowej w Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu w dniu 12 lutego 2020 r. w godzinach. 10:00-18:00.

Program

Program warsztatów:

  1. Wprowadzenie. Jak obecnie wygląda rynek produkcji video i jakie daje możliwości.
  2. Testy na każdym urządzeniu i sprzęcie wykorzystywanym podczas warsztatów w odniesieniu do możliwości późniejszego montażu, czyli jak nagrać komórką, żeby potem zmontować bez problemu i żeby dobrze to wyglądało?
  3. Krótkie wprowadzenie do latania dronem pod kątem realizacji obrazu, a potem jego postprodukcji. Który dron nadaje się do jakich potrzeb?
  4. Zgranie materiału z poszczególnych urządzeń do komputerów, żeby pokazać ich możliwości edycyjne, jakość, przydatność, jak opowiadać proste historie montażem i przyciągnąć uwagę widza – teoria i praktyka.
Prowadzący

Jakub Klawikowski – operator filmowy i montażysta, absolwent Wrocławskiej Szkoły Filmowej Mastershot, założyciel ASF Studio. Zrealizował kilkadziesiąt teledysków i filmów reklamowych (dla m.in. firmy Kross, Oceanic S.A., ROMET, PGiNG). Stworzył film dokumentalny o Mai Włoszczowskiej pt. “Road2Rio”. Jako autor zdjęć nakręcił krótkometrażowe filmy pt. “Fraga”, “Past Hope Now”, “Your Friend”. Nagrody: Best Action Sport Film na National Film Festival for Talented Youth 2010 w Seattle, US, Wyróżnienie Jury oraz Nagroda Internautów na Festiwalu Filmów Ekstremalnych “Zajawka” 2010, Drugie miejsce i Nagroda Publiczności na Festiwalu Filmów Rowerowych 2010 w Szklarskiej Porębie, Crystal Drone 2017 – Drone Film Festival, Nagroda Internautów oraz Nagroda Publiczności na 10 Minut Festival 2013

Dorota Schleiss – producentka i kierowniczka produkcji. Pracowała przy produkcji filmów fabularnych m.in. Jana Jakuba Kolskiego “Ułaskawienie”, Marka Lechkiego “Interior” i “Dziura w głowie” Piotra Subbotko, a także wielu realizacjach krótkometrażowych przy współpracy z Wrocławską Szkołą Filmową Mastershot (m.in. “Dawno temu na Śląsku”, “Chryzantemy”). Należy do Sekcji Młodych Producentów w KIPA, jest członkinią SFP. Jako producentka współpracowała z firmami: K2, Oceanic, Baumit, ROMET, Travel Planet. Za film”Smart Life” otrzymała dwie nagrody w konkursie 48h Film Project.

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

1. Czy wysłanie formularza jest jednoznaczne z przyjęciem na warsztaty?
2. Jakie warunki muszę spełnić, by zostać przyjętą/tym na warsztaty?
3. Czy kolejność nadsyłania zgłoszeń ma znaczenie?
4. Czy mogę aplikować na kolejną edycję warsztatów, jeśli wcześniej nie zostałam/łem przyjęty?
5. Kiedy otrzymam informację o wynikach naboru?
1. Czy wysłanie formularza jest jednoznaczne z przyjęciem na warsztaty?

Wysłanie formularza stanowi zgłoszenie na warsztaty, ale nie jest jednoznaczne z przyjęciem na zajęcia. Po zakończeniu naboru, do wszystkich osób wysyłamy informację o jego wynikach.
W przypadku warsztatów płatnych konieczne jest także uiszczenie płatności we wskazanym terminie.  Wszystkie szczegóły dot. płatności zostaną przesłane drogą mailową.

2. Jakie warunki muszę spełnić, by zostać przyjętą/tym na warsztaty?

Warunki dla uczestników określone są w opisie warsztatów. Niestety, mamy ograniczoną ilość miejsc i nie możemy przyjąć wszystkich zainteresowanych. Decyzję o przyjęciu na warsztaty podejmują sami prowadzący, którzy starają się stworzyć spójną lub dopełniającą się grupę pod kątem umiejętności i doświadczenia.

3. Czy kolejność nadsyłania zgłoszeń ma znaczenie?

Nie, o przyjęciu na warsztaty nie decyduje data wysłania zgłoszenia, o ile zgłoszenie jest wysłane w terminie.

4. Czy mogę aplikować na kolejną edycję warsztatów, jeśli wcześniej nie zostałam/łem przyjęty?

Tak, oczywiście. Mamy nadzieję, że w naszej ofercie prędzej czy później każdy znajdzie coś dla siebie.

5. Kiedy otrzymam informację o wynikach naboru?

Dzień po zakończeniu naboru staramy się rozesłać wszystkie informacje o jego wynikach. Zdarza się jednak, że ilość chętnych jest znaczna, co nas bardzo cieszy, ale też może opóźnić o 1, maksymalnie 2 dni wysyłkę maili.

Polecane szkolenia:

Menu