Warsztaty: Video marketing w social mediach 12.02.2020

Ta treść została przeniesiona do Archiwum.
Video marketing w social mediach - warsztaty

Nabór zakończono.

Film w erze social mediów to nie tylko forma sztuki, ale przede wszystkim nowy sposób komunikacji. Materiały video to dominujący element na portalach społecznościowych (instagram, facebook, youtube). Zapraszamy więc na bezpłatne warsztaty, które pozwolą nauczyć się sprawnie posługiwać językiem filmu, by wykorzystać go w działaniach marketingowych i promocyjnych. Na warsztatach uczestnicy poznają podstawy pracy z różnymi kamerami i dowiedzą się, jak najlepiej je wykorzystać do swoich potrzeb oraz jak przygotować materiały do publikacji.

Warsztaty są skierowane do osób, które już mają jakieś doświadczenie w realizacji video i chcą je ujednolicić, aby móc wykorzystać wiedzę w sposób praktyczny. W trakcie warsztatów będzie można skorzystać z wielu różnych urządzeń nagrywających od smartfona po kamerę filmową. Uczestnicy dowiedzą się jak w sprawny sposób stworzyć content marketingowy do użytku na instagramie, facebook’u i innych platformach.

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Menu
Skip to content