Warsztaty VJ’ing dla dzieci, wrzesień/październik 2019

Ta treść została przeniesiona do Archiwum.
warsztaty vj'ing

Nabór zakończono.

Podczas warsztatów uczestnicy przygotują abstrakcyjne wizualizacje do 12 miniatur muzycznych, które zostaną zaprezentowane przez dzieci na żywo podczas koncertów w trakcie festiwalu Punto y Raya Junior (5-6 października), https://www.puntoyrayafestival.com/.

Nad każdym utworem będzie pracować jedna para.
Uczestnicy poznają podstawy nagrywania montażu i obróbki video, nauczą się też obsługi programów do miksowania video na żywo. W zależności od miniatury, nad której oprawą będą pracowały poszczególne zespoły, materiały będą nagrywane w ogrodzie zoologicznym lub na terenie studia filmowego CETA.
Część uczestników będzie miała okazję popracować nad generatywnym video sterowanym za pomocą kontrolerów ruchu (Kinect i Leap Motion) oraz facetrackingu. Będziemy też tworzyć videa w technice Liquid Light Show, animacji poklatkowej oraz przy pomocy przedmiotów dających ciekawe analogowe efekty.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest gotowość do wzięcia udziału próbach 2 i 3 października i w występach 5 i 6 października. Na warsztaty zapraszamy się dzieci w wieku 10-12 lat.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Zamówienia kompozytorskie”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Menu
Skip to content