Warsztaty VJ’ing dla dzieci, wrzesień/październik 2019

warsztaty vj'ing

Nabór zakończono.

Podczas warsztatów uczestnicy przygotują abstrakcyjne wizualizacje do 12 miniatur muzycznych, które zostaną zaprezentowane przez dzieci na żywo podczas koncertów w trakcie festiwalu Punto y Raya Junior (5-6 października), https://www.puntoyrayafestival.com/.

Nad każdym utworem będzie pracować jedna para.
Uczestnicy poznają podstawy nagrywania montażu i obróbki video, nauczą się też obsługi programów do miksowania video na żywo. W zależności od miniatury, nad której oprawą będą pracowały poszczególne zespoły, materiały będą nagrywane w ogrodzie zoologicznym lub na terenie studia filmowego CETA.
Część uczestników będzie miała okazję popracować nad generatywnym video sterowanym za pomocą kontrolerów ruchu (Kinect i Leap Motion) oraz facetrackingu. Będziemy też tworzyć videa w technice Liquid Light Show, animacji poklatkowej oraz przy pomocy przedmiotów dających ciekawe analogowe efekty.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest gotowość do wzięcia udziału próbach 2 i 3 października i w występach 5 i 6 października. Na warsztaty zapraszamy się dzieci w wieku 10-12 lat.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Zamówienia kompozytorskie”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Brak wyników.

Menu
Skip to content