WEBINAR Dźwięk kreacyjny w filmie, 17 marca 2021

Ta treść została przeniesiona do Archiwum.
Webinar - Dźwięk kreacyjny w filmie

Rekrutacja zakończona.

Zapraszamy na bezpłatny webinar poświęcony tematyce ścieżki dźwiękowej „Dźwięk kreacyjny w filmie”, adresowany zarówno do uczniów i studentów kierunków filmowych i artystycznych, jak również wszystkich zainteresowanych teorią filmu oraz osób stawiających pierwsze kroki w praktyce filmowej.

Webinar będzie miał formę dwugodzinnego wykładu on-line połączonego z prezentacją przykładów filmowych.

Dźwięk kreacyjny rozumiany jako silnie odautorski sposób budowania ścieżki dźwiękowej stanowi z jednej strony funkcjonalne narzędzie dla filmowców, z drugiej natomiast doskonały punkt wyjścia do ogólnej refleksji o roli dźwięku w filmie. Uczestnicy webinaru dowiedzą się m.in. z jakich elementów składa się ścieżka dźwiękowa filmu, jakie funkcje pełni dźwięk w filmie oraz jak powstaje dźwięk kreacyjny.  Zostaną omówione również zagadnienia techniczne m.in. technologie rejestracji i emisji dźwięku dla filmu, źródła dźwięku, dźwięk w poszczególnych etapach pracy nad filmem itd.

Dla zrozumienia tematyki webinaru nie jest konieczne posiadanie konkretnej wiedzy czy doświadczenia. Specjalistyczne pojęcia użyte podczas wykładu będą na bieżąco definiowane w przystępny sposób. Na ewentualne pytania i komentarze słuchaczy przewidziany jest czas na koniec spotkania.

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Menu
Skip to content