Webinar: Podstawy Adobe Illustrator 09-10.06.2020

Ta treść została przeniesiona do Archiwum.
Adobe Illustrator - webinar

Rekrutacja zakończona. 

W związku z ogromnym zainteresowaniem poprzednią edycją warsztatów zapraszamy na kolejną odsłonę bezpłatnego webinaru, podczas którego zaprezentujemy podstawy jednego z najlepszych programów do tworzenia grafiki wektorowej – Adobe Illustrator. Kurs skierowany jest do osób, które nie posiadają wiedzy z zakresu grafiki komputerowej, a chciałyby rozpocząć swoją przygodę z kreacją w zakresie grafiki do Internetu i druku: od ikon, bannerów, ilustracji po projekty opakowań, billboardów czy koncepcje stron internetowych i aplikacji.

Podczas zajęć online uczestnicy poznają podstawowe ustawienia, narzędzia i funkcje programu, wykonają proste ilustracje wektorowe, nauczą się jak wprowadzać i edytować teksty, pracować z kolorem, obsługiwać obiekty rastrowe oraz poprawnie zapisywać i eksportować efekty swojej pracy. Podczas kursu będzie także czas na zadawanie pytań i rozwiązywanie problemów.

UWAGA! Wymagany zainstalowany program Adobe Illustrator w wersji pełnej lub bezpłatnej wersji próbnej.

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Menu
Skip to content