Webinar: Podstawy Adobe Illustrator, wrzesień – październik 2020

Ta treść została przeniesiona do Archiwum.
Podstawy Adobe Illustrator - webinar

Rekrutację zakończono. 

Zapraszamy na kolejną odsłonę bezpłatnego webinaru, podczas którego zaprezentujemy podstawy jednego z najlepszych programów do tworzenia grafiki wektorowej – Adobe Illustrator. Trzydniowy kurs online skierowany jest do osób, które nie posiadają wiedzy z zakresu grafiki komputerowej, a chciałyby rozpocząć swoją przygodę z kreacją w zakresie grafiki do Internetu: ikon, bannerów czy grafiki do mediów społecznościowych.

Podczas zajęć online uczestnicy poznają podstawowe ustawienia, narzędzia i funkcje programu, wykonają proste ilustracje wektorowe, nauczą się jak wprowadzać i edytować teksty, pracować z kolorem, obsługiwać obiekty rastrowe oraz poprawnie zapisywać i eksportować efekty swojej pracy. Nie zabraknie również zadań domowych do wykonania, które pomogą utrwalić wiedzę zdobytą podczas live’a. Podczas kursu będzie także czas na zadawanie pytań i rozwiązywanie problemów.

UWAGA! Wymagany zainstalowany program Adobe Illustrator w wersji pełnej lub bezpłatnej wersji próbnej.

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Menu
Skip to content