WEBINAR „Retusz materiału filmowego w DaVinci Resolve 17”, 9 grudnia 2020

Prosimy o wypełnienie zgłoszenia pod poniższym linkiem najpóźniej do dnia 8 grudnia 2020 (wtorek) do godziny 23:59.

 Rejestracja na warsztaty

Centrum Technologii Audiowizualnych oraz X-Rite Photo & Video zaprasza na bezpłatny webinar „Retusz materiału filmowego w DaVinci Resolve 17” z podstaw korekty i retuszu materiału filmowego. Podczas spotkania zaprezentujemy techniki i narzędzia umożliwiające szczegółową edycję obrazu w zakresie retuszu, maskowania oraz usuwania niepożądanych elementów w ujęciach.

DaVinci Resolve to już nie tylko grading! Rewolucyjne rozwiązania Davinci Resolve pozwalają na montaż, postprodukcję dźwięku oraz zaawansowane VFX w obrębie jednej aplikacji. Co więcej, program DaVinci Resolve jest dostępny jako darmowa aplikacja.

Webinar skierowany jest do osób zainteresowanych tematyką postprodukcji filmowej, w szczególności:
– początkujących i średnio zaawansowanych użytkowników DaVinci Resolve
– osób planujących migrację do DaVinci Resolve z innych systemów NLE
– osób poszukujących darmowego i legalnego rozwiązania edycyjnego do projektów komercyjnych i artystycznych

Podczas webinarium odbędzie się konkurs, w którym każdy z uczestników otrzyma szansę na zdobycie wzorca kolorów X-Rite ColorChecker Passport Video, ufundowanego przez firmę X-Rite – https://pl.xritephoto.eu. Szczegóły udziału w konkursie ogłosimy podczas spotkania.

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Menu