WEBINAR „Wszystko o długim ujęciu” 7 grudnia 2020

Ta treść została przeniesiona do Archiwum.
Wszystko o długim ujęciu - webinar

Rekrutacja zakończona. 

Na początek grudnia przygotowaliśmy bezpłatny webinar poświęcony tematyce „mastershota” – „Wszystko o długim ujęciu”. Zapraszamy na niego zarówno uczniów, studentów kierunków filmowych i artystycznych, jak również wszystkich zainteresowanych teorią filmu oraz osoby stawiające pierwsze kroki w praktyce filmowej.

Webinar będzie miał formę dwugodzinnego wykładu on-line połączonego z prezentacją przykładów filmowych. Oprócz dużej porcji wiedzy teoretycznej i analizy pokazywanych ujęć, zostaną omówione podstawy realizacji długich ujęć w filmie fabularnym, dokumentalnym oraz w innych utworach audiowizualnych. Dla zrozumienia tematyki webinaru nie jest konieczne posiadanie konkretnej wiedzy czy doświadczenia. Specjalistyczne pojęcia użyte podczas wykładu będą na bieżąco definiowane w przystępny sposób. Na ewentualne pytania i komentarze słuchaczy przewidziany jest czas na koniec spotkania.

info_circle

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi przesyłania zgłoszeń oraz przebiegu naboru uczestników kursów i warsztatów, zebraliśmy poniżej kilka najważniejszych informacji.

Polecane szkolenia:

Menu
Skip to content