Webinar z Allanem Starskim „Scenografia w filmie fabularnym”, 30.06.2020 (płatne)

Ta treść została przeniesiona do Archiwum.
Scenografia w filmie fabularnym - webinar z Allanem Starskim

Rekrutacja zakończona.

Zapraszamy na jednodniowy masterclass online „Scenografia w filmie fabularnym” z Allanem Starskim, jednym z najlepszych i najbardziej cenionych scenografów, laureatem wielu nagród m.in. Oscara za „Listę Schindlera” Stevena Spielberga oraz Cezara za „Pianistę” Romana Polańskiego.

Propozycja webinaru skierowana jest do uczniów i studentów ze szkół i uczelni artystycznych oraz osób, które pracują już przy tworzeniu scenografii lub planują zająć się tym w przyszłości. W ramach zajęć zaprezentowany zostanie proces tworzenia koncepcji wizualnej filmu oraz specyfika pracy projektowej zespołu scenograficznego. Zagadnienia omówione będą w oparciu o zdjęcia z budowy dekoracji oraz zdjęcia gotowej scenografii filmowej. Allan Starski opowie także o współpracy ze Stevenem Spielbergiem, Romanem Polańskim oraz Andrzejem Wajdą i o tym, jak różne temperamenty twórców wpływają na rodzaj współpracy między reżyserem, operatorem i scenografem. Jednym z poruszanych tematów będzie również wpływ nowoczesnych technik filmowych, zapisu elektronicznego i dorysówek komputerowych na pracę scenografa.

Koszt uczestnictwa: 80 zł

Zasady uczestnictwa, zapisów oraz rekrutacji na webinary CeTA:
  1. Jeśli widzisz post o warsztatach na FB, które Cię interesują – prosimy przeczytaj najpierw szczegółowy opis wydarzenia (patrz wyżej).
  2. Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach musisz wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się po lewej stronie. Nasze webinary organizowane są na osobnej platformie, w pokojach webinarowych, nie na Facebooku, dlatego nie wystarczy zaznaczenie „Wezmę udział” lub „Jestem zainteresowany” na stronie wydarzenia na FB. Link do formularza znajduje się zawsze w opisie webinaru.
  3. Wysłanie formularza zgłoszeniowego na warsztaty nie jest jednoznaczne z przyjęciem na zajęcia. Po wypełnieniu formularza otrzymasz na maila potwierdzenie jego wysłania. Jeśli nie otrzymasz informacji zwrotnej, najprawdopodobniej Twoje zgłoszenie nie trafiło na naszą skrzynkę.
  4. Na zgłoszenia czekamy do daty i godziny podanej na stronie dotyczącej warsztatów (nad formularzem zgłoszeniowym). Po upływie tego terminu, zgłoszenia nie są już przyjmowane, a formularze nie są już aktywne.
  5. Po zakończeniu naboru, do wszystkich osób wysyłamy informację o jego wynikach. Jeśli dostałeś się na warsztaty, zostaniesz poproszony o potwierdzenie swojego uczestnictwa. Bez takiego potwierdzenia zostaniesz skreślony z listy uczestników, a Twoje miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej.
  6. Jeśli nie dostałeś się na warsztaty, to zawsze jeszcze jest szansa na dostanie się z listy rezerwowej. Oczekuj od nas kontaktu mailowego lub telefonicznego.
  7. Przy płatnych warsztatach informację o sposobie uiszczenia opłaty otrzymują tylko wybrani uczestnicy, którzy potwierdzili swoją obecność.
Q&A

Polecane szkolenia:

Menu
Skip to content